Jedyny w Polsce ranking restauracji

Jedyny w Polsce ranking restauracji
1 zł €0 / $0

Promocja

Pola Neis
Miasto: Łódź
Był online: 12 maj 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 2

Zamieszczono: 12 maj 2017

Opis towaru przez autora:

Od wielu lat dużo podróżuję. Nieodzownym elementem każdego wyjazdu jest wizyta w restauracji czy kawiarni. I siłą rzeczy, będąc w danym lokalu porównuję go do innych, w których już byłam.

Ranking jest subiektywną próbą "sklasyfikowania" tych najlepszych lokali i tych, które podczas mojej wizyty nie wypadły najlepiej, bo np. „kucharz miał gorszy dzień”. No cóż, ale w tej profesji zawsze trzeba być na 100%.

W rankingu może znaleźć się każda restauracja, bar lub kawiarnia. Jeśli oczywiście je odwiedzę.

Najwyższą notę, jaką w rankingu może otrzymać lokal gastronomiczny to 10 punktów. Biorę pod uwagę głównie podany posiłek (80% wagi oceny), później obsługę, wystrój lokalu oraz czystość.

Ranking składa się z dwóch części: bieżącej (wpisy do 2 lat od odwiedzenia lokalu) i archiwalne (powyżej dwóch lat).

Mam nadzieję, że ranking będzie pomocny nie tylko moim rodakom, ale także turystom zagranicznym, dla których opisuję nasz piękny kraj: „Poznaj Polskę i jej sąsiadów z Polą Neis” (www.polaneis.pl / www.beautifulpoland.eu).

Drogi Czytelniku. I Ty możesz mieć wpływ na ranking. Wystarczy, że prześlesz swoją opinię o lokalu z listy rankingowej. Duża liczba pozytywnych opinii podniesie liczbę przyznanych punktów i przeciwnie, ocena może zostać obniżona wskutek znaczącej liczby opinii negatywnych.

Prześlij opinię: polaneis@polaneis.pl

Pola Neis